Za minulý rok jsme prodali nemovitosti v celkové hodnotě 152.000.000,- Kč a tím zároveň spoustě lidí našli nový domov. K tomu jsme přidali ještě 20 pronájmů. Z toho všeho jsme načerpali spoustu nových zkušeností. Zkušenost a důvěra – na tom totiž stavíme vzájemnou spolupráce s vámi, našimi klienty.

Dnes můžete od makléřů všude vidět nádherné fotky, videa, 3D virtuální prohlídky. Nejen v inzerci, ale především na youtube a sociálních sítích. I my tyto technologie úspěšně využíváme a je to opravdu nutné. Díky nim přitáhneme pozornost k vaší nemovitosti a to je jejich hlavní úkol. V žádném případě ale nesmíme zapomenout na to, že reality jsou především obchod. Proto máme na každý prodej bytu nebo domu připravenou konkrétní obchodní strategii. Musíme umět obchodovat a vyjednávat. Kdo to neumí, může pokazit vše, co předtím udělal. Umění obchodovat je základní přidaná hodnota profesionálního makléře. S tím jsme se nenarodili, získali jsme vše časem a zkušeností. Tyto zkušenosti v realitách získáváme dohromady skoro 10 let.

Ještě důležitější roli v zlepšování sama sebe má učení. Neustále se učit a trénovat dovednosti je nutná podmínka pro to být stále lepší. Proto jsme letos absolvovali náročný trénink obchodních dovedností a vyjednávání s Radimem Paříkem a posunulo nás to o velký kus kupředu. V jistotě a zodpovědnosti, že uzavřeme ten nejlepší obchod pro vás, naše klienty.

Vy, naši klienti, kteří jste nás do doby spolupráce většinou nikdy neviděli, nám předáváte klíče od svých domů a bytů s naprostou důvěrou v naše schopnosti. Naším cílem je tuto důvěru nezklamat a neustále se zlepšovat. Přejeme vám i nám vše nejlepší v roce 2021.