MARKETING

Vaše nemovitost si zaslouží profesionální prezentaci, zaslouží si ukázat v tom správném světle, zaslouží si co nejvíce zájemců.
Pro rychlý a úspěšný prodej/pronájem je třeba přivést do nemovitosti co nejvíce kvalifikovaných zájemců. To lze docílit především kvalitně provedenými odbornými činnostmi:

  • Homestaging – komplex činností zaměřujících se na zdůraznění předností dané nemovitosti. Tým lidí připraví nemovitost tak, aby přitahovala zájemce. Neznamená to kamuflování nedostatků, ale zdůraznění předností a úprava nemovitosti, případně vybavení prázdné nemovitosti nábytkem.
  • Profesionální fotografie, videoprohlídka, dron – kvalitní presentace nemovitosti přivede mnohem více vážných zájemců o koupi, což dává majiteli možnost vybrat si vhodného kupce a jednat o podmínkách, někdy i o ceně. Naše videoprohlídky jsou připravované profesionály a jsou pro zájemce názornější a lákavější než fotografie. A navíc – neschováváme se v nich, zájemci vidí, s kým budou jednat a to zvyšuje důvěryhodnost jednání.
  • Marketing – nejen inzerát na internetu, ale také reklamní plachty, placené FB kampaně, letáky, dopisy, webové stránky či billboardy, reklama v tisku, spolupráce s ostatními realitními makléři v zájmu co nejrychlejšího a nejvýhodnějšího prodeje/pronájmu vaší nemovitosti.

ROZDÍL V PREZENTACI NEMOVITOSTI

Původní foto

Naše foto

Původní foto / Naše foto

Bez homestagingu

S homestagingem

Bez homestagingu / S homestagingem

Nemovitost prázdná

Vybavená našim nábytkem

Nemovitost prázdná / Vybavená našim nábytkem